Welcome to

IRSKINPACK

خانه / سوالات مرتبط و کمک کننده – help

سوالات مرتبط و کمک کننده – help

Help-Faq

1– من یک هشدار دریافت میکنم…

نصب کننده عاملِ آن است. متاسفانه برای تهیه برنامه هایی به صورتِ رایگان، مجبوریم برنامه های رایگان دیگری در اینستالر قرار دهیم که میتواند به صورت اختیاری از طریق کلیک روی Agree در سیستم نصب شود. هر وقت نصب کننده برنامه های دیگری به شما پیشنهاد می دهد ، هر کدام از آنها را که نمی خواهید Decline بزنید.

2- اگر ارور امنیتی در کروم مشاهده میکنید روی Visit this site  یا Try other browse  کلیک کنید.

3- نمیتوانم فایل دانلود شده را را باز کنم ….

برنامه آنتی ویروس خود را به طور موقت غیر فعال کنید و دوباره امتحان کنید.

4- بعد از اینکه نصب تمام شد ، صفحه ای سفید و خالی مشاهده میکنم . تسک بار و آیکون های دسکتاپ موجود نیستند.

Control+Shift+Escape را فشار دهید.Task Manager  باز می شود. روی file در بالایTask Manager  کلیک کنید در منو کشویی که باز شد روی New Task(Run…) کلیک کنید . در پایین روی Browse…  کلیک کنید. در پایین صفحه ای که باز شد در قسمت File name در کادر کناریش متن زیر را تایپ کنید >>

%windir%\system32

واینتر بزنید.فایل cmd.exe را پیدا کنید کلیک راست کنید و روی Run as administrator کلیک کنید. در پنجره ای که باز می شود تایپ کنید Sfc/scannow و اینتر بزنید. سیستم خود را ری استارت کنید.

اسکین پک  ها در فایل های سیستم شما تغییراتی ایجاد میکند. اسکین پک  ها اینگونه کار میکنند. فایل های سیستم شما را تغییر می دهند تا آیکون ها را تغییر دهند. اگر این طور نمیخواهید ، میتوانید از اسکین پک ها استفاده نکنید. متاسفیم ! اسکین پک  ها فایل های سیستم را مثل imageres.dl تغییر می دهند تا آیکون ها را تغییر دهند و آنتی ویروس ها مجوز این کار را نمی دهند.برخی نرم افزارهای آنتی ویروس یا ضد ویروس ممکن است با تغییر فایل های سیستم یا تغییر شکل ویندوز مشکل داشته باشند و به عنوان بد افزار آن را شناسایی کنند. شما باید به طور موقت نرم افزار آنتی ویروس یا ضد ویروس خود را را غیر فعال کنید تا برنامه در طول نصب و حذف اختلال ایجاد نکند.اگر احساس ناامنی می کنید ، می توانید از تم پک ها استفاده کنید ، تم پک ها در فایل های سیستم تغییر ایجاد نمیکنند.

اگر بعد از نصب اسکین پک ها نتوانستید به سیستم خود وارد شوید ، چیزی در سیستم شما با اسکین پک ها سازگار نیست. سعی کنید از طریق safe-mode آن را حذف کنید با اجرای unist.exe در C:\SkinPack\

یا از طریق windows recovery (برای کاربران حرفه ای )، از طریق اجرای “uicons.exe” در  “C:\SkinPack\و اگر تنها صفحه ای سیاه مشاهده می کنید لطفاً این گام ها را دنبال کنید :

  1. معمولاً تا وقتی صفحه سیاه را مشاهده میکنید ویندوز را ریستارت کنید.
  2. Task manager را با نگه داشتن CTRL+SHIFT+ ESC  باز کنید .
  3. روی منوی 'file' کلیک کنید و 'Run new task' را انتخاب کنید.
  4. روی Browse کلیک کنید و فایل مقابل را انتخاب کنید. 'C:\SkinPack\unist.exe'
  5. روی 'open' کلیک کنید و 'ok' را برای راه اندازی حذف برنامه بزنید.
  6. بعد از اتمام حذف ، سیستم را ریستارت کنید و دوباره برنامه را نصب کنید.

5- بعد از حذف اگر آیکون های شما به حالت نرمال برنگشت پس شما به رفرش آیکون نیاز دارید که میتوانید از در زیر دانلود کنید.

رفرش آیکون

6- اگر نمی توانید unistaller را پیدا کنید ، میتوانید در زیر آن را دانلود کنید.

unistaller

7- راهی که برای نصب انتخاب کرده ام سیستم من را به هم ریخته ، چکار باید بکنم؟

به شما قبل از نصب توصیه کردیم در سیستم خود Restore Point ایجاد کنید ، پس هر وقت چنین مواردی رخ می دهد ، می توانید به راحتی سیستم خود را ذخیره کنید تا شرایط پیش از نصب آماده شود.اگر این احتیاط را مد در نظر نگیرید ما مسئولت آن را قبول نمی کنیم. در زیر میتوانید روش ایجاد Restore Point در هر ویندوز را ببینید.

ایجاد Restore Point برای ویندوز 10 کلیک کنید.

ایجاد Restore Point برای ویندوز 8 کلیک کنید.

ایجاد Restore Point برای ویندوز 7 کلیک کنید.

با تشکر مدیریت آی آر اسکین پک

Help Help Help Help Help Help Help Help